איך אומרים ממליצים באנגלית וגם איך כותבים ממליצים

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ממליצים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים ממליצים באנגלית וגם איך כותבים ממליצים


“ממליצים” כותבים באנגלית באופן הבא: Recommend .“ממליצים” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.בעת הגשת מועמדות למקום עבודה ישנם מעסיקים הדורשים מן המועמדים לציין רשימת ממליצים שאיתם הם יוצרים קשר בכדי לוודא שהם אכן ראויים למשרה המוצעת. מכתבי המלצה אומרים באנגלית: Recommendation letter או Employment reference letter.
אלו הם מכתבי המלצה שמקבל המועמד מן המעסיקים הקודמים ומציינים את תפקודו של המועמד במשרה הקודמת.
Employment reference – לחץ להשמעה
Recommendation letter – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “ממליצים” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Recommend – ממליצים > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
recommend – לְהַמלִיץ, לָעוּץ, לְהַלִיץ > לחץ להשמעה
suggest – לְהַצִיעַ, לְהַמלִיץ, לְהַזכִּיר, לִרְמוֹז, לַעֲלוֹת בְּמַחְשָׁבָה > לחץ להשמעה
boost – לְהַגבִּיר, לְהַעֲלוֹת, לְהַמלִיץ, לִדחוֹף, לְעוֹדֵד > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Recommend ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Recommend – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון דוט קום.לחץ למידע על Recommend – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Recommend – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Recommend – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Recommend – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Recommend – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Recommend – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Recommend – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Recommend – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Recommend – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Recommend – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Recommend – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).