איך אומרים בגד ים באנגלית וגם איך כותבים בגד ים

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית “בגד ים”? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים בגד ים באנגלית וגם איך כותבים בגד ים


“בגד ים” כותבים באנגלית באופן הבא: Swimsuit.“בגד ים” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.בגד ים הוא בגד שנוהגים ללבוש בעת השהייה והרחצה בים או בבריכת שחייה.
בגד ים אומרים באנגלית באופן הבא: Swimsuit, Bathing Suit, Swimming Costume, Swimming Suit, Swimmers, Tog, Bathers, או Cossie.
בנוסף, לבגדי הים יש גם שמות שונים בהתאם לסוג בגד הים.
להלן שמות בגדי ים לנשים:
Tank Suit או Maillot – בגד ים שלם לנשים.
Bikini – בגד ים נשי 2 חלקים המכסים את החזה ואזור החלציים: .
Tankini – בגד ים 2 חלקים, חלק אחד מסתיר את החזה והבטן והחלק השני מסתיר את אזור האגן. נשאר חלק חשוף באזור הטבור.
Monokini – בגד ים נשי עם חלק אחד לאזור החלציים בלי חלק שמסתיר את החזה.
Burqini – בגד ים נשי שמכסה את כל הגוף וגם את הראש, בלי הפנים.

להלן שמות בגדי ים לגברים:
Swim Briefs או Racing Briefs או Speedos הם שמות לבגדי ים בסגנון של מה שנקרא בעברית ספידו. בגד ים משולש שמכסה באופן מינימלי את אזור האגן.
Trunks – בגד ים גברי בדומה לשורט ארוך.
Square Leg Suits – בגד ים שדומה לתחתוני בוקסר.
Jammer – בגד ים ארוך וצמוד הדומה למכנסי רכיבה שאותו לובשים בדרך כלל שחיינים תחרותיים בתחרויות שחייה. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Swimsuit ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Swimsuit – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון דוט קום.לחץ למידע על Swimsuit – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Swimsuit – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Swimsuit – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Swimsuit – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Swimsuit – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Swimsuit – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Swimsuit – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Swimsuit – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Swimsuit – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).