שיפוצניק באעבלין המלצות וטלפון של מקשטי הצפון בע"מ, חוות דעת של מי שמכיר

שאלה

מחפש מידע על מקשטי הצפון בע"מ מאזור אעבלין. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת. נא כתבו מה דעתכם על מקשטי הצפון בע"מ. האם הוא שיפוצניק זול או יקרן? אם מישהו יכול לתת קישור למחירון שיפוצים בכדי להתרשם, אני אשמח.

תשובה לשאלה: שיפוצניק באעבלין המלצות וטלפון של מקשטי הצפון בע"מ, חוות דעת של מי שמכיר


אני לא מכיר את "מקשטי הצפון בע"מ" וגם לא יכול לתת לך המלצה או לחוות דיעה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של מקשטי הצפון בע"מ ופרטים נוספים:תחומי העיסוק של מקשטי הצפון בע"מ : שיפוצניקים כלליים.טלפונים ליצירת קשר: 04-9866105, 050-5253167.כתובת: אעבלין.זמני מתן שירות: א, ב, ג, ד, ה 18:00-08:00.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן, כרטיס אשראי, צ'קים.אישורים והסמכות: פנקס הקבלנים. להלן מחירי עבודות שיפוץ שונות מאתרי אינטרנט שונים: 
 1. הריסת קירות ופינוי – 90 עד 110 ש"ח למ"ר (לא כולל עלות מכולת פינוי)


 2. פירוק ריצוף כולל פינוי – 90 עד 110 ש"ח.


 3. פירוק אמבטיה – 400 עד 800 ש"ח.


 4. חידוש רובה – 35 עד 65 ש"ח למ"ר, כולל הסרת רובה ישנה.


 5. הדבקת קרמיקה למטר רבוע – 150 עד 250 ש"ח. רשימת מחירונים של עבודות שיפוצים
 • מחירון האתר המקצוענים – מחירון שיפוצים באתר המקצוענים, כמה עולה הריסת קירות, עבודות גבס, ריצוף ועוד > לחץ כאן.


 • מחירון האתר דפי זהב – מחירון שיפוצים באתר דפי זהב, כמה עולה פירוק אמבטיות, בניית קיר, בניית קיר גבס ועוד > לחץ כאן.


 • מחירון האתר הבונה – מחירון עבודות בניה באתר הבונה, כמה עולה מחירון עבודות חשמל, צבע, ריצוף, אלומיניום, גבס ועוד > לחץ כאן.


 • מחירון האתר טוב תודה – מחירון עבודות שיפוץ ובניה באתר טוב תודה, כמה עולה החלפת פרקט, עבודות חשמל, עבודות גבס, איטום גגות ועוד… > לחץ כאן.


 • מחירון האתר מחירון לוי יצחק – מחירון עבודות בניה ושיפוץ באתר מחירון לוי יצחק, כמה עולה עלויות בנייה, עבודות ריצוף, עבודות חיפוי ועוד > לחץ כאן.


 • מחירון האתר שיפוצים פלוס – מחירון עבודות שיפוץ באתר שיפוצים פלוס, כמה עולה שיפוץ הדירה? קבל הצעות מחיר לעבודות שיפוץ שונות משיפוצניקים בפורום מקצועי > לחץ כאן.


 • מחירון האתר מידרג – מחירון מחירון צביעה וסיוד דירות באתר מידרג, כמה עולה צביעת דירה > לחץ כאן.


 • מחירון האתר מחירון עמידר – מחירון עמידר לעבודות קבלניות לשנת 2014. המחירון מיועד לשם התרשמות בלבד ושימו לב שהמחירים המצויינים מתאימים לקבלנים העובדים כספקים עם עמידר. > לחץ כאן.קישורים לשיפוצניקים בסביבה


משרד השיכון מנהל רישום של קבלני שיפוצים תחת הסיווג 131 בפנקס הקבלנים.לרשימת קבלני שיפוצים רשומים באזור אעבלין – ראה קישורבעלי מקצוע בתחום השיפוצים בשפרעם באתר דפי זהב לחץ כאן.

עבודות שיפוצים באזור שפרעם באתר המקצוענים לרשימת בעלי מקצוע מורשים לחץ כאן.

שיפוצניקים בשפרעם באתר בזק 144 אינדקס עסקים לחץ כאן.

שיפוצניקים באזור שפרעם באתר טוב תודה להשוואת מחירים בין בעלי מקצוע לחץ כאן.