רפי בן זינו, אינסטלטור בבאר שבע – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?

שאלה

מחפש מידע על רפי בן זינו מאזור באר שבע. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על רפי בן זינו. כמו כן, אשמח לדעת כמה עולה כמה עולה לפתוח סתימה בכיור?

תשובה לשאלה: רפי בן זינו, אינסטלטור בבאר שבע – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?


אני לא מכיר את "רפי בן זינו" וגם לא יכול לתת לך המלצה או לחוות דיעה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של רפי בן זינו ופרטים נוספים:רפי בן זינו חברת שרברבים באזור: באר שבע.טלפונים ליצירת קשר: 052-2623678.כתובת: באר שבע.זמני מתן שירות: א, ב, ג, ד, ה 17:00-08:00 שישי 15:00-08:00.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן.אישורים והסמכות: חשמלאי מורשה. להלן מחירים ממוצעים של אינסטלטורים ממה שמצאתי באינטרנט:
 1. ביקור שיגרתי של אינסטלטור עולה בסביבות 200 ש"ח.


 2. פתיחת סתימה בביוב עולה בסביבות 550 ש"ח.


 3. פתיחת סתימה בסיסית בבית עולה בסביבות 140 ש"ח.


 4. פתיחת סתימה במקלחת או אמבטיה עולה בסביבות 244 ש"ח.


 5. פתיחת סתימה באסלה עולה בסביבות 300 ש"ח.


 6. פתיחת סתימה בכיור המטבח עולה בסביבות 280 ש"ח. רשימת מחירונים של שירותי אינסטלטורים
 1. מחירון האתר מידרג – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר מידרג, כמה עולה פתיחת סתימה ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 2. מחירון האתר המקצוענים – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר המקצוענים, כמה עולה החלפת ברז ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 3. מחירון האתר דפי זהב – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר דפי זהב, כמה עולה תיקון דליפה בברז ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 4. מחירון האתר הבונה – מחירון עבודות אינסטלציה באתר הבונה, כמה עולה תיקון נזילה באסלה ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 5. מחירון האתר טוב תודה – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר טוב תודה, כמה עולה פתיחת סתימה בביוב מרכזי ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 6. מחירון האתר מחירון לוי יצחק – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר מחירון לוי יצחק, כמה עולה תיקון נזילה בצינור ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 7. מחירון האתר בניין ודיור – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר בניין ודיור, כמה עולה תיקון בעיות צנרת ופתיחת סתימות > לחץ כאן.  קישורים לאינסטלטורים וחברות אינסטלציה שבסביבה


אינסטלטורים באזור באר שבע באתר דפי זהב לחץ כאן.

נותני שירות בתחום האינסטלציה בבאר שבע באתר מידרג לדירוג בעלי מקצוע לחץ כאן.

חברות אינסטלציה בבאר שבע באתר המקצוענים לרשימת בעלי מקצוע מורשים לחץ כאן.

אינסטלטורים בבאר שבע באתר בזק 144 אינדקס עסקים לחץ כאן.

נותני שירות בתחום האינסטלציה בבאר שבע באתר טוב תודה להשוואת מחירים בין בעלי מקצוע לחץ כאן.