ענק האינסטלציה – אלון רוני, אינסטלטור בחיפה – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?

שאלה

מחפש מידע על ענק האינסטלציה – אלון רוני מאזור חיפה. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על ענק האינסטלציה – אלון רוני. כמו כן, אשמח לדעת כמה עולה כמה עולה פתיחת סתימה במטבח?

תשובה לשאלה: ענק האינסטלציה – אלון רוני, אינסטלטור בחיפה – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?


מדובר בזוג נוכלים: רן אלון-זילברבוש-גפן ואשתו נורית אלון-גפן  ש"עוקצים" לקוחות ומחלפים שמות חברה כל כמה חודשים.היום הם נקראים: קורל אינסטלציה ושיפוציםיבטיחו לכם מחיר זול וזמן קצר ובסוף תקבלו עבודה גרועה ולא בזמניםלא להתקרב !!! 


תושבי חדרה עד פתח-תקווה שימו לב והיזהרו נורית ורן הנוכלים הגדולים של ענק האינסטלציה חזרו לעקוץ והפעם בתחפושת חדשה שנקראת קורל אינסטלציה ושיפוצים בת שלמה. מדובר בזוג נוכלים שלוקחים כסף,משאירים קירות שבורים, נזילות, קרמיקה הרוסה ונעלמים . חפשו עליהם בכלבוטק ובאינטרנט ותראו איך הם דפקו עשרות משפחות בצפון ובשרון. השיטה שלהם: פרסום מודעות ענק, הצעת מחיר זולה ביחס לשוק, לקיחת כסף במקביל מעשרות אנשים, הכרזה על פשיטת רגל ופתיחת עסק בשם חדש. איך לזהות את הנוכלים: מדובר בזוג מעל גיל 40. "האדריכלית" (שלא סיימה תיכון) היא נורית, נראית פיזית ומתנהגת כמו באסטיונר בשוק, בעלת חזות מזרחית, שחומה, רזה, גבוהה, צרודה מעישון כבד. "הפועל" (שהוא הבן זוג ושותף מלא בעסק הנוכלות) רן בעל חזות של אשכנזי, שמן, גבוה ומעשן כבד. יש להם שמות משפחה נעורים/נישואים קודמים: אלוני/דניאלי/גפן/זילברבוש. מה שנראה כמו זבל ומריח כמו זבל הוא זבל וזבל לא כדאי להכניס הביתה.