סקיני פסטה ביקורת, מרכיבים, איפה קונים והאם זה טעים?

קניה בכרטיס אשראי

שאלה

שלום לכולם,
מה אתם אומרים על המזון החדש שנקרא “סקיני פסטה”?
שמעתי על זה שזו פסטה מעולה למי שרוצה לעשות דיאטה והיא מכילה רק 9 קלוריות ל100 גרם.
נשמע טוב לא?
מישהו ניסה?
האם זה טעים?
אשמח לשמוע איפה אפשר לקנות ומה המחיר?
האם יש כשרות למוצר ומה בעצם המרכיבים של זה?

תשובה לשאלה: סקיני פסטה ביקורת, מרכיבים, איפה קונים והאם זה טעים?


לפי מה שראיתי באתר של סקיני פסטה (קישור) אז לטענתם הסקיני פסטה מיוצרת מסיבי גלוקומאנן שמופקים מצמח הקונג’אק ובתוספת טפיוקהבשונה מאיטריות רגילות אטריות הסקיני פסטה לא מכילות סוכר, קמח, גלוטן, מלח ושומן מה שתורם לערך הקלורי הנמוך שלהם בהשוואה לאטריות רגילות.ממה שאני שמעתי על הפסטה, יש כאלה שאומרים שלפסטה יש טעם של “גומיות” ואחרים אומרים שהם מבסוטים כי הפסטה עזרה להם לצרוך פחות קלוריות ולרדת במשקל והם גם מדווחים על שביעות רצון גבוהה יותר מהטעם.איך אומרים “על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח”כנראה שזה אישי ולכן עד שלא תנסה לא תדע. אני חושב שאם רוצים לאכול מאכלים דלי קלוריות אז עדיף לאכול ירקות מאשר מזון מעובד.אבל, זה באמת תלוי בהעדפות של כל אדם ואדם ועד כמה קשה לאדם לאמץ הרגלים ומזונות חדשים.  מקומות לרכישת הפסטה ומחיר. אפשר לקנות באתר של סקיני פסטה. הם מוכרים את הפסטה במארזים של 25 חבילות וכאשר כל חבילה מכילה 270 גרם פסטה.הם מוכרים כל חבילה ב9.8 ש”ח (טוענים שזה במחיר מבצע) והמארזים יכולים לעלות משהו כמו 245 ש”ח. . 

קניתי את הפסטה הזו באירופה ואז כשחזרתי לארץ הכנתי אותה, אין לה טעם ויש לה מרקם צמיגי, בוא נגיד שזה מזכיר פסטה רק בגלל הצורה והשימוש… כשמוציאים אותה מהאריזה יש לה ריח לא טוב של דגים אבל אחרי השטיפה הריח עובר. מה שאוכלים ונהנים ממנו זה בעיקר הרוטב, ככה שהפסטה שם רק בשביל הנפח ושיהיה אפשר לקרוא למנה ״פסטה״.

ממליצה לאנשים בדיאטה שלא אכפת להם להינות מפסטה לא מדהימה את רזה מאשר פסטה מדהימה ומשמינה.

במסעדת קפה לואיז מציעים בתפריט מנת סקיני פסטה ברוטב קארי אדום, המנה חריפה אז בשביל לאכול את זה ברוטב שתרצו אפשר לטעום רק בבית