ישי פטריק טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק בראשון לציון מישהו מכיר? מחפש פרטים ליצירת קשר

שאלה

בתכנית יצאת צדיק של חיים הכט, ישי פטריק נבחר כצדיק בתחום של טכנאי מכונות כביסה, אני רוצה את הפרטים של העסק. איך אפשר ליצור קשר עם העסק?

תשובה לשאלה: ישי פטריק טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק בראשון לציון מישהו מכיר? מחפש פרטים ליצירת קשר


לפי מה שמצאתי אז ישי פטריק באמת נבחר ביצאת צדיק.זה רעיון מאוד טוב לפנות לאלו שזכו ביצאת צדיק וישי פטריק נבחר צדיק כטכנאי מכונות כביסה באזור: ראשון לציון.חיפוש בגוגל מעלה את פרטי העסק הבאים:שם העסק: ישי פטריק.עיסוק: טכנאי מכונות כביסה.ישוב: ראשון לציון.כתובת: ראשון לציון.טלפון: 052-3411260פטריק ישי – שירות תיקונים מהיר.

תיקון תנורי אפייה – מדיחי כלים – מיקרוגלים,תיקון מכונות כביסה – מייבשי כביסה – מקררים ביתיים.,עבודות חשמל לסוגיהם,מכירה והתקנה של: מצלמות אבטחה – מערכות אזעקה – טלויזיה במעגל סגור – בקרות כניסה – מערכות מיגון – ציוד אבטחה תוצרת פרוטקט PROTECT,מכירה והתקנה של מערכות טיהור מים – החלפת פילטרים לכל הסוגים

קישור לרשימת בעלי מקצוע שנבחרו ביצאת צדיק של חיים הכט (עונה 3) – ראה קישור.להלן קישורי מידע למחירונים המציינים טווח מחירים מקובל עבור סוגי שירותים שונים: מחירונים בתחוםמחירון טכנאי מכונות כביסה באתר מידרג > ראה קישור.מחירון תיקון מכונות כביסה באתר דפי זהב > ראה קישור.כמה עולה לתקן מכונת כביסה באתר המקצוענים > ראה קישור.מחירים של תיקון מכונות כביסה באתר טובתודה > ראה קישור.מחירי טכנאים של מכונות כביסה באתר יצאת גדול > ראה קישור.