השירות איציק שמעיה, הובלות בכרמיאל – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?

שאלה

מחפש מידע על השירות איציק שמעיה מאזור כרמיאל. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על השירות איציק שמעיה. כמו כן, אשמח למידע כמו: כמה עולה הובלה של פסנתר?

תשובה לשאלה: השירות איציק שמעיה, הובלות בכרמיאל – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?


אני לא מכיר את "השירות איציק שמעיה" וגם לא יכול לתת לך המלצה או לחוות דיעה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של השירות איציק שמעיה ופרטים נוספים:השירות איציק שמעיה חברת מובילים באזור: כרמיאל.טלפונים ליצירת קשר: 04-9884496, 050-5364152.כתובת: גמלא 16, כרמיאל, הדר.זמני מתן שירות: א, ב, ג, ד, ה 21:00-08:00 שישי 14:00-08:00.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן, כרטיס אשראי, צ'קים.

  קישורים למחירונים שונים להובלת דירות והובלות קטנות מחירון האתר מידרג – מחירון מובילים לחישוב הובלת דירה מעיר לעיר לפי פרמטרים כמו: מספר החדרים בדירה, תקופת המעבר, שימוש במנוף, שירותי אריזה, פירוק והרכבת ארונות ורהיטים נוספים וכדומה. > לחץ כאן. מחירון האתר הובלה – מחירון הובלות באתר hovala. המחירון מבוסס על פרמטרים כמו: מרחק היעד, תקופת ההובלה, מחיר הובלה עם מעלית או בלי מעלית, מרחק מהמשאית ועד לדירת העמסה או הפריקה, פירוק והרכבת רהיטים ורשימת מלאי של חפצים בבית כמו: מקררים, מכונות כביסה, ארונות ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר חן הובלות – מחירון הובלות מפורט של חברת חן הובלות. במחירון ניתן לרשום כמויות של חפצים ורהיטים עיקריים. > לחץ כאן. מחירון האתר דפי זהב – מחירון כללי של הובלת דירות לפי מספר החדרים בדירה. > לחץ כאן. מחירון האתר כמה עולה – מחירון הובלות באתר כמה עולה? המחירים כוללים פירוט אודות עלות הובלת דירה לפי מספר חדרים, הובלות קטנות של פריטים בודדים ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר בזק 144 – מחירון הובלות של b144 הכולל פירוט של מחירי הובלה ואריזת דירה בתוך העיר, עלויות הובלת משרד ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר איקאה – מחירון הובלות של איקאה המאפשר לכם לקבל מושג לגביי מחירי הובלות קטנות של פריטים בודדים. > לחץ כאן.  קישורים למובילים וחברות הובלות נוספים בסביבה


מובילים באזור כרמיאל באינדקס ההובלות שבאתר d.co.il לחץ כאן.

הובלות באזור כרמיאל באינדקס ההובלות שבאתר midrag.co.il לחץ כאן.

מובילים באזור כרמיאל באתר pro.co.il לחץ כאן.

הובלות בכרמיאל באינדקס ההובלות שבאתר b144.co.il לחץ כאן.

מובילים באזור כרמיאל באתר tovtoda.co.il לחץ כאן.