הובלות בועז ניסים בע"מ, הובלות בתל אביב יפו – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?

שאלה

מחפש מידע על הובלות בועז ניסים בע"מ מאזור תל אביב יפו. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על הובלות בועז ניסים בע"מ. כמו כן, אשמח למידע כמו: כמה עולה הובלת דירת 3 חדרים?

תשובה לשאלה: הובלות בועז ניסים בע"מ, הובלות בתל אביב יפו – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?


באופן אישי לא שכרתי את "הובלות בועז ניסים בע"מ" להובלה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של הובלות בועז ניסים בע"מ ופרטים נוספים:הובלות בועז ניסים בע"מ חברת מובילים באזור: תל אביב יפו.טלפונים ליצירת קשר: 03-5376270, 03-5371819.כתובת: דרך ההגנה 37, תל אביב יפו.זמני מתן שירות: א, ב, ד, ה 14:00-08:00, 17:00-15:00 ג 15:00-08:00 שישי 12:00-08:00.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן, כרטיס אשראי.

  קישורי מחירוני הובלות מסוגים שונים מחירון האתר מידרג – מחירון מובילים לחישוב הובלת דירה מעיר לעיר לפי פרמטרים כמו: מספר החדרים בדירה, תקופת המעבר, שימוש במנוף, שירותי אריזה, פירוק והרכבת ארונות ורהיטים נוספים וכדומה. > לחץ כאן. מחירון האתר הובלה – מחירון הובלות באתר hovala. המחירון מבוסס על פרמטרים כמו: מרחק היעד, תקופת ההובלה, מחיר הובלה עם מעלית או בלי מעלית, מרחק מהמשאית ועד לדירת העמסה או הפריקה, פירוק והרכבת רהיטים ורשימת מלאי של חפצים בבית כמו: מקררים, מכונות כביסה, ארונות ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר חן הובלות – מחירון הובלות מפורט של חברת חן הובלות. במחירון ניתן לרשום כמויות של חפצים ורהיטים עיקריים. > לחץ כאן. מחירון האתר דפי זהב – מחירון כללי של הובלת דירות לפי מספר החדרים בדירה. > לחץ כאן. מחירון האתר כמה עולה – מחירון הובלות באתר כמה עולה? המחירים כוללים פירוט אודות עלות הובלת דירה לפי מספר חדרים, הובלות קטנות של פריטים בודדים ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר בזק 144 – מחירון הובלות של b144 הכולל פירוט של מחירי הובלה ואריזת דירה בתוך העיר, עלויות הובלת משרד ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר איקאה – מחירון הובלות של איקאה המאפשר לכם לקבל מושג לגביי מחירי הובלות קטנות של פריטים בודדים. > לחץ כאן.  קישורים למובילים וחברות הובלות נוספים בסביבה


בעלי מקצוע בתחום ההובלות באזור תל אביב יפו באינדקס ההובלות שבאתר d.co.il לחץ כאן.

הובלות באזור תל אביב יפו באתר midrag.co.il לחץ כאן.

הובלות בתל אביב יפו באינדקס ההובלות שבאתר pro.co.il לחץ כאן.

מובילים בתל אביב יפו באינדקס ההובלות שבאתר b144.co.il לחץ כאן.

אנשי מקצוע בהובלות באזור תל אביב יפו באינדקס ההובלות שבאתר tovtoda.co.il לחץ כאן.