האחים כהן מובילים, הובלות בירושלים – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?

שאלה

מחפש מידע על האחים כהן מובילים מאזור ירושלים. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על האחים כהן מובילים. כמו כן, אשמח למידע כמו: כמה עולה הובלה של מקרר?

תשובה לשאלה: האחים כהן מובילים, הובלות בירושלים – טלפון, המלצות וחוות דעת מי מכיר?


באופן אישי לא שכרתי את האחים כהן מובילים להובלה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של האחים כהן מובילים ופרטים נוספים:האחים כהן מובילים חברת מובילים באזור: ירושלים.טלפונים ליצירת קשר: 02-6232591, 057-7760904.כתובת: ינאי 3, ירושלים.זמני מתן שירות: 24 שעות ביממה, יום א’ – יום ה’.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן, צ’קים.

  קישורי מחירוני הובלות מסוגים שונים מחירון האתר מידרג – מחירון מובילים לחישוב הובלת דירה מעיר לעיר לפי פרמטרים כמו: מספר החדרים בדירה, תקופת המעבר, שימוש במנוף, שירותי אריזה, פירוק והרכבת ארונות ורהיטים נוספים וכדומה. > לחץ כאן. מחירון האתר הובלה – מחירון הובלות באתר hovala. המחירון מבוסס על פרמטרים כמו: מרחק היעד, תקופת ההובלה, מחיר הובלה עם מעלית או בלי מעלית, מרחק מהמשאית ועד לדירת העמסה או הפריקה, פירוק והרכבת רהיטים ורשימת מלאי של חפצים בבית כמו: מקררים, מכונות כביסה, ארונות ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר חן הובלות – מחירון הובלות מפורט של חברת חן הובלות. במחירון ניתן לרשום כמויות של חפצים ורהיטים עיקריים. > לחץ כאן. מחירון האתר דפי זהב – מחירון כללי של הובלת דירות לפי מספר החדרים בדירה. > לחץ כאן. מחירון האתר כמה עולה – מחירון הובלות באתר כמה עולה? המחירים כוללים פירוט אודות עלות הובלת דירה לפי מספר חדרים, הובלות קטנות של פריטים בודדים ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר בזק 144 – מחירון הובלות של b144 הכולל פירוט של מחירי הובלה ואריזת דירה בתוך העיר, עלויות הובלת משרד ועוד. > לחץ כאן. מחירון האתר איקאה – מחירון הובלות של איקאה המאפשר לכם לקבל מושג לגביי מחירי הובלות קטנות של פריטים בודדים. > לחץ כאן.  קישורים למובילים וחברות הובלות נוספים בסביבה


אנשי מקצוע בהובלות באזור ירושלים באינדקס ההובלות שבאתר d.co.il לחץ כאן.

בעלי מקצוע בתחום ההובלות בירושלים באתר midrag.co.il לחץ כאן.

מובילים באזור ירושלים באינדקס ההובלות שבאתר pro.co.il לחץ כאן.

אנשי מקצוע בהובלות בירושלים באינדקס ההובלות שבאתר b144.co.il לחץ כאן.

בעלי מקצוע בתחום ההובלות בירושלים באתר tovtoda.co.il לחץ כאן.