דני ג'נח טכנאי מחשבים יצאת צדיק בחולון מישהו מכיר? מחפש פרטים ליצירת קשר

שאלה

בתכנית יצאת צדיק של חיים הכט, דני ג'נח נבחר כצדיק בתחום של טכנאי מחשבים, אני רוצה את הפרטים של העסק. איך אפשר ליצור קשר עם העסק?

תשובה לשאלה: דני ג'נח טכנאי מחשבים יצאת צדיק בחולון מישהו מכיר? מחפש פרטים ליצירת קשר


לפי מה שמצאתי אז דני ג'נח באמת נבחר ביצאת צדיק.זה רעיון מאוד טוב לפנות לאלו שזכו ביצאת צדיק ודני ג'נח נבחר צדיק כטכנאי מחשבים באזור: חולון.חיפוש בגוגל מעלה את פרטי העסק הבאים:שם העסק: דני ג'נח.עיסוק: טכנאי מחשבים.ישוב: חולון.כתובת: יהושע חנקין 18 חולון.טלפון: 052-8998731תיקונים בבית או בעסק. מכירה, שירות תמיכה, מעבדת תיקונים, התקנת רשתות תקשורת, הדרכה.

תיקון תקלות תוכנה,תיקון תקלה נקודתית במחשב,תיקון ציוד קצה,שירותי תמיכה,שיקום מערכת הפעלה,שחזור דיסק קשיח,שחזור דיסק און קי ,שדרוג מחשב,פירמוט מחשב,טיפול במחשב איטי ,חלקי חילוף למחשבים,התקנת תוכנות מחשב,התקנת ציוד היקפי ,איתור והסרת וירוסים

קישור לרשימת בעלי מקצוע שנבחרו ביצאת צדיק של חיים הכט (עונה 3) – ראה קישור.להלן קישורי מידע למחירונים המציינים טווח מחירים מקובל עבור סוגי שירותים שונים: מחירונים בתחוםמחירון טכנאי מחשבים באתר מידרג > ראה קישור.מחירון תיקון מחשבים באתר דפי זהב > ראה קישור.כמה עולה לתקן מחשב באתר המקצוענים > ראה קישור.מחירים של תיקון תקלות מחשב באתר טובתודה > ראה קישור.מחירי תיקוני מחשבים באתר יצאת גדול > ראה קישור.