דיאטת לחם אולגה רז או חלי ממן

שאלה


 שמעתי שיש דיאטת לחם שבה אפשר להיות בדיאטה ועדיין לאכול לחם. אני חשבתי שאסור לאכול אף פעם לחם בדיאטה. איך זה יכול להיות שאפשר לאכול לחם ועדיין לרזות.אמרו לי שיש 2 דיאטניות שעושות את הדיאטה הזו: חלי ממן ואולגה רז. מי מומלצת יותר?

תשובה לשאלה: דיאטת לחם אולגה רז או חלי ממן


 

ראשית, חשוב להבין שבכל דיאטה שבה אוכלים פחות קלוריות ממה שהגוף צריך, אז יורדים במשקל.

זה לא משנה אם אכלת פיצה של 500 קלוריות, אבל לא אכלת שום דבר נוסף בכל היום, את עדיין תרדי במשקל.

לכן, זה לא מפליא שאפשר לאכול לחם ועדיין לרדת במשקל. אני חושב שיהיו לא מעט דיאטנים שיוכלו לתת לך תפריט תזונה יומי שיכלול כמות מסוימת של מוצרי מאפה.למיטב ידיעתי הוגת הרעיון של דיאטת הלחם, היא אולגה רז שהיא אכן דיאטנית.

בדיאטה של אולגה רז אוכלים בהתחלה בין 8 עד 12 פרוסות לחם קל ביום ואפשר למרוח עליהן כל ממרח שרוצים בשכבה דקה.

אוכלים ירקות ללא הגבלה, מוצרי חלב, ביצים ופירות בהגבלה וצריך לאכול כל 3 עד 4 שעות ביום.הרעיון של דיאטת הלחם הוא שצריכת פחמימות גורמות לעליה ברמת הסרוטונין במוח. כאשר יש רמה נמוכה של סרוטונין אז מרגישים תחושת רעב מוגברת ולכן בדיאטת הלחם דואגים שרמת הסרוטונין לא תרד.לגבי חלי ממן, אז מחיפוש באתר שלה, נראה שגם היא מציעה תפריט שנקרא "תפריט סנדוויצ'ים" שבו ניתן לאכול כ-10 פרוסות לחם.

לא נראה לי שיש רעיון מיוחד שעומד מאחורי התפריט של חלי ממן, פשוט תפריט שמאפשר צריכה מועטה יחסית של קלוריות מבלי לוותר על הלחם למתקשים.למידע נוסף על דיאטת הלחם > http://www.gmybox.com/archives/389 


בכדי לרדת במשקל הכי נכון זה פשוט לצרוך פחות קלוריות ואז יורדים במשקל.אם רוצים עזרה של תוספי תזונה אז התוספים הכי יעילים הם: גלוקומנאן ומיצוי תה ירוק.גלוקמנאן עוזר להפחית במשקל ומיצוי תה ירוק עוזר לשרוף שומן.תוסף לירידה במשקל: תוסף התזונה היעיל ביותר לירידה במשקל הוא תוסף בשם גלוקומנאן שמופק מסיבי  שורש צמח הקונג'אק. במחקר נמצא כי הגלוקומנאן  יכול לגרום לירידה של כמעט 1 ק"ג בשבוע (קישור למחקר). תוסף שורף שומנים: מחקרים על בני אדם הראו כי מיצוי תה ירוק גורם לשריפת שומנים וירידה במשקל (קישורים למחקרים: 34353637). היכן אפשר לקנות את תוספי התזונה?אפשר לרכוש את תוסף הגלוקמנאן ומיצוי תה ירוק של חברת NOW הידועה במחיר מאוד זול באתר אייהרב – קישור לרכישת התוסף.