דיאטת אורז מלא לירידה במשקל

שאלה


 שמעתי שיש דיאטה שנקראת דיאטת אורז מלא שמשמשת גם לניקוי רעלים מהגוף וגם להרזיה. נשמע לי מוזר שאפשר לרדת במשקל כשאוכלים אורז. אני תמיד חשבתי שאורז זה משמין לא?האם באמת אפשר לרדת במשקל עם דיאטת אורז מלא?

תשובה לשאלה: דיאטת אורז מלא לירידה במשקל


 חשוב להבין שירידה במשקל היא אפשרית בכל תפריט שבו צורכים פחות קלוריות ממה שהגוף צריך.

זה לא משנה מה את אוכלת, אם את תאכלי פחות ממה שגופך צריך, את תרדי במשקל. דיאטת אורז מלא היא אחת מהדיאטות שמטרתן "ניקוי רעלים" מן הגוף.

חשוב להבין שהסגולה הזו של "ניקוי רעלים" מעולם לא הוכחה באופן מדעי והתחום הזה הוא תחום שלקוח מענף הרפואה המשלימה. גרסאות שונות של דיאטות אורז

את דיאטת האורז המלא מבצעים למשך תקופה של שבועיים.

לדיאטת האורז המלא יש גרסאות שונות כאשר בגרסה המחמירה יותר ניתן לאכול רק אורז מלא, קצת שמן זית, צמחי תבלין ושתיית מים ותה צמחים.

יש דיאטות אורז אחרות שבהם ניתן לאכול עוד כ-30 סוגי מזונות נוספים.

דיאטת אורז מוכרת אחרת היא דיאטת אורז ומש שבה אוכלים אורז עם קטנית בשם מש. בדיאטה זו ניתן לאכול גם סוגי עלים ירוקים שונים. עקרונות הדיאטה

לפני הדיאטה מבצעים תקופת הכנה שבה נמנעים מצריכת מלח, סוכר, עישון, קפאין ואלכוהול.

בשלב ההכנה מקפידים על צריכת ירקות ופירות טריים ושתייה מרובה של מים (כ-12 כוסות) ותה צמחים "לניקוי".

בשלב ההכנה יש לצרוך הרבה פירות וירקות טריים, אפשר גם בצורת מיצים.בשלב הדיאטה ניתן לאכול רק אורז מלא, קצת שמן זית, צמחי תבלין ושתיית מים ותה צמחים.את שלב סיום הדיאטה מבצעים בהדרגה ובכל יום מוסיפים סוג מזון נוסף לתפריט.בדיאטת אורז מלא אין הגבלה על כמות המזון.

 דיאטת אורז איננה דיאטה מומלצת לירידה במשקל.

כמו כל הדיאטות שמאופיינות בצריכה של סוג מזון אחד, גם דיאטת האורז המלא עשויה לגרום לחסרים תזונתיים במידה ומבצעים את הדיאטה לתקופות ממושכות. מידע נוסף על דיאטת אורז בגרסה שונה > http://www.gmybox.com/archives/394


מיליארד סינים לא טועים. אורז בריא מאוד לגוף וגם מאוד משביע. מעבר לזה שדיאטה מסוג זה מרזה היא גם מפתחת את המערכת החיסונים ומערכת העיכול בגוף כך שאחרי הדיאטה יותר קל לשמור על מראה מחוטב.