אינסטלטור בקרית גת המלצות וטלפון של יצחק עבודות אינסטלציה, חוות דעת של מי שמכיר

שאלה

מחפש מידע על יצחק עבודות אינסטלציה מאזור קרית גת. דרוש מידע כמו טלפון ליצירת קשר והמלצות או חוות דעת של מי שקיבל מהם שירות. נא כתבו מה דעתכם על יצחק עבודות אינסטלציה. כמו כן, אשמח לדעת כמה עולה כמה עולה פתיחת סתימת ביוב?

תשובה לשאלה: אינסטלטור בקרית גת המלצות וטלפון של יצחק עבודות אינסטלציה, חוות דעת של מי שמכיר


אני לא מכיר את "יצחק עבודות אינסטלציה" וגם לא יכול לתת לך המלצה או לחוות דיעה, אבל מחיפוש בגוגל מצאתי את הטלפון של יצחק עבודות אינסטלציה ופרטים נוספים:יצחק עבודות אינסטלציה חברת שרברבים, דודי שמש באזור: קרית גת.טלפונים ליצירת קשר: 052-2718634.כתובת: הקוממיות 41, קרית גת.זמני מתן שירות: א, ב, ג, ד, ה 20:00-07:00 שישי 14:30-07:00.זמני פעילות במקרי חירום: א, ב, ג, ד, ה 24 שעות שישי 14:30-00:00 שבת 00:00-20:30.ניתן לשלם באמצעות: מזומן, צ'קים.אישורים והסמכות: מורשה משטרה, חשמלאי מורשה. להלן מחירים ממוצעים של אינסטלטורים ממה שמצאתי באינטרנט:
 1. ביקור שיגרתי של אינסטלטור עולה בסביבות 200 ש"ח.


 2. פתיחת סתימה בביוב עולה בסביבות 550 ש"ח.


 3. פתיחת סתימה בסיסית בבית עולה בסביבות 140 ש"ח.


 4. פתיחת סתימה במקלחת או אמבטיה עולה בסביבות 244 ש"ח.


 5. פתיחת סתימה באסלה עולה בסביבות 300 ש"ח.


 6. פתיחת סתימה בכיור המטבח עולה בסביבות 280 ש"ח. רשימת מחירונים של שירותי אינסטלטורים
 1. מחירון האתר מידרג – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר מידרג, כמה עולה פתיחת סתימה ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 2. מחירון האתר המקצוענים – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר המקצוענים, כמה עולה החלפת ברז ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 3. מחירון האתר דפי זהב – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר דפי זהב, כמה עולה תיקון דליפה בברז ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 4. מחירון האתר הבונה – מחירון עבודות אינסטלציה באתר הבונה, כמה עולה תיקון נזילה באסלה ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 5. מחירון האתר טוב תודה – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר טוב תודה, כמה עולה פתיחת סתימה בביוב מרכזי ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 6. מחירון האתר מחירון לוי יצחק – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר מחירון לוי יצחק, כמה עולה תיקון נזילה בצינור ושירותים נוספים > לחץ כאן.


 7. מחירון האתר בניין ודיור – מחירון אינסטלציה / שירותי אינסטלטורים באתר בניין ודיור, כמה עולה תיקון בעיות צנרת ופתיחת סתימות > לחץ כאן.  קישורים לאינסטלטורים וחברות אינסטלציה שבסביבה


אינסטלטורים באזור קרית גת באתר דפי זהב לחץ כאן.

חברות אינסטלציה באזור קרית גת באתר מידרג לדירוג בעלי מקצוע לחץ כאן.

נותני שירות בתחום האינסטלציה בקרית גת באתר המקצוענים לרשימת בעלי מקצוע מורשים לחץ כאן.

אינסטלציה באזור קרית גת באתר בזק 144 אינדקס עסקים לחץ כאן.