איך אומרים שער יציג באנגלית וגם איך כותבים שער יציג

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים שער יציג באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים שער יציג באנגלית וגם איך כותבים שער יציג


"שער יציג" כותבים באנגלית באופן הבא: Exchange Rate."שער יציג" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.ער יציג הוא שער החליפין שנקבע לכל מטבע בר המרה הנסחר בשוק הכספים. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Foreign Exchange Rate – לחץ ושמע כיצד אומרים שער יציג באנגלית.Forex Rate – לחץ ושמע כיצד אומרים שער יציג באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Exchange Rate ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Exchange Rate – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון דוט קום.לחץ למידע על Exchange Rate – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Exchange Rate – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Exchange Rate – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Exchange Rate – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Exchange Rate – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Exchange Rate – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).