איך אומרים שימור לקוחות באנגלית וגם איך כותבים שימור לקוחות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים שימור לקוחות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים שימור לקוחות באנגלית וגם איך כותבים שימור לקוחות


"שימור לקוחות" כותבים באנגלית באופן הבא: Customer Retention ."שימור לקוחות" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.שימור לקוחות היא פעילות עסקית שמטרתה שמירה על לקוחות קיימים של תאגיד.

 מצא מה פירוש המילה Customer Retention ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Customer Retention – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון דוט קום.לחץ למידע על Customer Retention – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Customer Retention – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Customer Retention – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Customer Retention – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Customer Retention – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Customer Retention – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Customer Retention – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Customer Retention – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Customer Retention – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).