איך אומרים רטיה לעין באנגלית וגם איך כותבים רטיה לעין

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים רטיה לעין באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים רטיה לעין באנגלית וגם איך כותבים רטיה לעין


"רטיה לעין" כותבים באנגלית באופן הבא: Eye patch."רטיה לעין" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים רטיה לעין באנגלית.רטייה היא טלאי קטן שנחבש על העין על ידי חוטף תחבושת או דבק (בדומה לפלסטר). היא נחבשת לרוב על ידי אנשים על-מנת להסתיר או להגן על עין פצועה או חסרה, אך יש לה גם שימוש רפואי בטיפול בעין עצלה אצל ילדים.
Eyepatch – לחץ להשמעה
eye pad – לחץ להשמעה
Eyepad – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "רטיה לעין" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Eye patch – רטיה לעין > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Eye patch ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Eye patch – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון דוט קום.לחץ למידע על Eye patch – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Eye patch – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Eye patch – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Eye patch – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Eye patch – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Eye patch – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Eye patch – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Eye patch – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Eye patch – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).