איך אומרים סכין יפני באנגלית וגם איך כותבים סכין יפני

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים סכין יפני באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים סכין יפני באנגלית וגם איך כותבים סכין יפני


"סכין יפני" כותבים באנגלית באופן הבא: Workplace Utility Knives."סכין יפני" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.סכין יפני הוא סכין בעל להב דק שניתן להחלפה. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים סכין יפני באנגלית Construction Utility Knives – ראה קישור להשמעה.Stanley Knife – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Workplace Utility Knives ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Workplace Utility Knives – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).