איך אומרים סיכול ממוקד באנגלית וגם איך כותבים סיכול ממוקד

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים סיכול ממוקד באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים סיכול ממוקד באנגלית וגם איך כותבים סיכול ממוקד


"סיכול ממוקד" כותבים באנגלית באופן הבא: targeted prevention."סיכול ממוקד" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים סיכול ממוקד באנגלית.סיכול ממוקד היא מילה חדשה שנטבעה ע"י ממשלת ישראל וצה"ל.
המילה סיכול ממוקד שימשה במהלך האינתיפדה השנייה לתיאור פעולה צבאית של צה"ל המכוונת להריגת פעילי טרור פלסטינים.
targeted killings – לחץ להשמעה
targeted prevention – לחץ להשמעה
focused foiling – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "סיכול ממוקד" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Targeted prevention – סיכול ממוקד > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה  targeted prevention ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על targeted prevention – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון דוט קום.לחץ למידע על targeted prevention – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על targeted prevention – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על targeted prevention – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על targeted prevention – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על targeted prevention – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על targeted prevention – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על targeted prevention – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על targeted prevention – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על targeted prevention – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).