איך אומרים נדלן באנגלית וגם איך כותבים נדלן

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית “נדלן”? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים נדלן באנגלית וגם איך כותבים נדלן


“נדלן” כותבים באנגלית באופן הבא: Real property.“נדלן” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים נדלן באנגלית.נדל”ן פירוש: נִכְסֵי דְלָ‏א נָ‏יְדֵי המכונים בראשי תיבות: נדל”ן הוא מונח משפטי המתאר נכסי קרקע וכל מה שמחובר לקרקע ושאינו ניתן לניוד כדוגמת: מקרקעין, בית, עצים וכדומה.
רכוש שאיננו נדל”ן נקרא מיטלטלין.
נדל”ן נקרא באנגלית גם: real estate או immovable property.
real estate – לחץ להשמעה
immovable property – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “נדלן” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Real Estate – נדלן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה Real property ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Real property – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון דוט קום.לחץ למידע על Real property – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Real property – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Real property – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Real property – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Real property – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Real property – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Real property – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Real property – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Real property – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Real property – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Real property – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).


המונח Real estate מציין נדל”ן באנגלית, המונח מציין רכוש כמו הקרקע, הבניינים שעל הקרקע ומשאבים טבעיים שנמצאים בקרקע. וכמו כן גם את התחום של מכירה, קנייה והשכרה של קרקעות ובתים.

המונח נמצא בשימוש בארה”ב, אנגליה, קנדה, הודו, אוסטרליה וניו זילנד.מילים נרדפות ומילים הקשורות לנדל”ן

bricks and mortar: בית, דירה או בניין הנחשב כנכס.

estate: כל הרכוש וכסף ששייכים לאדם שמת.

estate agent: ביטוי באנגלית בריטית לציון מתווך נדל”ן שעיסוק במכירה/קנייה והשכרה של נדל”ן. המילה המקבילה באנגלית אמריקאית היא: real estate agent.

Realtor: מילה המתארת מתווך נדל”ן.

surveyor: מילה המתאר מודד שתפקידו למדוד את הקרקע ולמצוא את גבולותיה.

valuer: מילה אנגלית שמתארת שמאי בעברית. מילה זו מציינת אדם שתפקידו להעריך את ערכם של הנכסים בעיקר של קרקעות ובניינים לפני מכירתם.

estate agency: סוכנות נדל”ן.

Residential real estate: נדל”ן למגורים.

Apartment: דירה באנגלית אמריקאית.

Flat: דירה באנגלית בריטית.

Multifamily residential: מבנים שונים למגורים המאחדים מספר בתים או דירות בקומפלקס אחד. נקרא גם multidwelling unit או בקיצור MDU. קיימים סוגים שונים של בתים ששייכים לסוג זה שמבנה. סוגים כגון: בית דו קומתי Two-flat או מבנה עם 3 דירות (Three-flat) או עם 4 דירות (Four-flat ) או בית דו משפחתי (Duplex  או semi-detached), בתים המחוברים לבתים אחרים עם כניסה נפרדת לכל אחד (Townhouse), דירות (Apartment building).

Terraced house: בתים פרטיים המחוברים עם קירות משותפים.

Condominium: בניין או קומפלקס של דירות, הדירות בבעלות פרטית ויש שטחים בבעלות משותפת.

Cooperative: סוג של התאגדות שבה הדיירים אוחזים במניות שמקנות להם בעלות על הרכוש ומקנות להם את הזכות להיות בעלים של דירה או בית במבנים ששייכים להתאגדות.מקורות מידע:

https://en.wikipedia.org/wiki/Real_estate

http://www.macmillandictionary.com/thesaurus-category/british/real-estate