איך אומרים נגמש באנגלית וגם איך כותבים נגמש

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים נגמש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים נגמש באנגלית וגם איך כותבים נגמש


"נגמש" כותבים באנגלית באופן הבא: APC."נגמש" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.נגמ"ש הוא‏ ראשי תיבות של המונח נושא גייסות משוריין, שבא לציין רכב קרבי משוריין (רק"מ) שמטרתו העיקרית היא תובלה ממוגנת של כוחות אל ובחזרה משדה הקרב. בעברית, המונח נגמ"ש מציין את רוב הרקמ"ים הזחליים שאינם טנקים או תומ"תים. לנגמ"ש גלגלי קל מקובל לקרוא שיריונית.
נגמ"ש נקרא באנגלית APC שהוא קיצור של Armoured personnel carrier
Armoured personnel carrier – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "נגמ"ש" מתרגום גוגל טרנסלייט.
APC – נגמ"ש > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
 מצא מה פירוש המילה APC ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על APC – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון דוט קום.לחץ למידע על APC – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על APC – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על APC – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על APC – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על APC – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על APC – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על APC – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על APC – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על APC – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על APC – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על APC – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).