איך אומרים מתווך נדלן באנגלית וגם איך כותבים מתווך נדלן

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית מתווך נדלן? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים “מתווך נדלן” זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים מתווך נדלן באנגלית וגם איך כותבים מתווך נדלן


“מתווך נדלן” כותבים באנגלית באופן הבא: Real estate broker.“מתווך נדלן” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מתווך נדל”ן הוא אדם שמקצועו לתווך בין המוכר לקונה בעסקאות נדל”ן. מתווך הנדל”ן מנסה לחפש מוכרים המעוניינים למכור או קונים המעוניינים לרכוש.
מתווך נדל”ן נקרא באנגלית: real estate broker או real estate agent
real estate agent – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מתווך נדלן” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Real estate broker – מתווך נדלן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה Real estate broker ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Real estate broker – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון דוט קום.לחץ למידע על Real estate broker – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Real estate broker – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Real estate broker – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Real estate broker – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Real estate broker – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Real estate broker – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Real estate broker – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Real estate broker – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Real estate broker – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).


Estate agent: ביטוי באנגלית בריטית המציין מתווך נדל”ן שעיסוקו מכירה, השכרה וניהול של נדל”ן (ביטוי שגור באנגליה ואירלנד).letting או management agent: ביטוי שמציין מתווך נדל”ן המתמחה בהשכרה של מבנים.real estate broker או real estate agent: ביטוי באנגלית אמריקאית עבור מתווך נדל”ן המתווך בעסקאות נדל”ן בין הצד הקונה לצד המוכר.Realtor: המונח Realtor הינו שם מסחרי רשום של האיגוד האמריקאי למתווכי נדל”ן (National Association of Realtors). כל חבר באיגוד נקרא Realtor (באיגוד חברים כ1.3 מיליון מתווכים). בארה”ב יש גם אנשים שמסייעים למתווכי הנדל”ן בתהליך המכירה והם נקראים salespersons. המונח נדל”ן באנגליתהמונח Real estate מציין נדל”ן באנגלית, המונח מציין רכוש כמו הקרקע, הבניינים שעל הקרקע ומשאבים טבעיים שנמצאים בקרקע. וכמו כן גם את התחום של מכירה, קנייה והשכרה של קרקעות ובתים.המונח נמצא בשימוש בארה”ב, אנגליה, קנדה, הודו, אוסטרליה וניו זילנד. מילים נרדפות ומילים הקשורות לנדל”ן
 • bricks and mortar: בית, דירה או בניין הנחשב כנכס.


 • estate: כל הרכוש וכסף ששייכים לאדם שמת.


 • surveyor: מילה המתאר מודד שתפקידו למדוד את הקרקע ולמצוא את גבולותיה.


 • valuer: מילה אנגלית שמתארת שמאי בעברית. מילה זו מציינת אדם שתפקידו להעריך את ערכם של הנכסים בעיקר של קרקעות ובניינים לפני מכירתם.


 • estate agency: סוכנות נדל”ן.


 • Residential real estate: נדל”ן למגורים.


 • Apartment: דירה באנגלית אמריקאית.


 • Flat: דירה באנגלית בריטית.


 • Multifamily residential: מבנים שונים למגורים המאחדים מספר בתים או דירות בקומפלקס אחד. נקרא גם multidwelling unit או בקיצור MDU. קיימים סוגים שונים של בתים ששייכים לסוג זה שמבנה. סוגים כגון: בית דו קומתי Two-flat או מבנה עם 3 דירות (Three-flat) או עם 4 דירות (Four-flat ) או בית דו משפחתי (Duplex  או semi-detached), בתים המחוברים לבתים אחרים עם כניסה נפרדת לכל אחד (Townhouse), דירות (Apartment building).


 • Terraced house: בתים פרטיים המחוברים עם קירות משותפים.


 • Condominium: בניין או קומפלקס של דירות, הדירות בבעלות פרטית ויש שטחים בבעלות משותפת.


 • Cooperative: סוג של התאגדות שבה הדיירים אוחזים במניות שמקנות להם בעלות על הרכוש ומקנות להם את הזכות להיות בעלים של דירה או בית במבנים ששייכים להתאגדות. מקורות מידע:https://en.wikipedia.org/wiki/Real_estatehttp://www.macmillandictionary.com/thesaurus-category/british/real-estatehttps://en.wikipedia.org/wiki/Real_estate_broker