איך אומרים מתגעגע באנגלית וגם איך כותבים מתגעגע

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מתגעגע באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מתגעגע באנגלית וגם איך כותבים מתגעגע


"מתגעגע" כותבים באנגלית באופן הבא: longing."מתגעגע" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.געגוע הוא רגש המורגש כאשר קיימת תחושת כמיהה או תשוקה לאדם מסוים, לרעיון מסוים או לזיכרון מסוים. הגעגוע מובע במספר דרכים, ביניהם בשירה ובספרות, והוא מלווה ברגשות עצבות ובתחושת חיסרון או אובדן.
משפטים לדוגמא:
אני מתגעגע הבייתה – i am longing for home
להתגעגע לשוב הביתה – to long to return home.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מתגעגע" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Nostalgic – מתגעגע > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
nostalgic – נוֹסטָלגִי, מִתגַעֲגֵעַ > לחץ להשמעה
sick – חוֹלֶה, חוֹלָנִי, כּוֹאֵב, מִתגַעֲגֵעַ, חָשׁ בְּחִילָה, דַוָי > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה longing ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על longing – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון דוט קום.לחץ למידע על longing – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על longing – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על longing – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על longing – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על longing – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על longing – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על longing – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על longing – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על longing – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על longing – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על longing – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).