איך אומרים משקל באנגלית וגם איך כותבים משקל

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים משקל באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים משקל באנגלית וגם איך כותבים משקל


"משקל" כותבים באנגלית באופן הבא: Weighing scale."משקל" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.משקל בפיזיקה הוא כוח הכבידה שמפעיל גרם שמים על עצם שנמצא בסמוך אליו.
בשפת היום-יום משתמשים במילה משקל לציון שני מושגים נוספים. האחד הוא מסה שאיננה מהווה כוח אלא תכונה של העצם. במילה משקל משתמשים גם לציון "המשקל הנדמה" הנקרא באנגלית apparent weight, שהוא הכוח שמפעילה תמיכה על העצם.
כאשר רוצים בשפת היום יום לציין משקל של חפץ כלשהו משתמשים במילה weight.
רבים מכנים גם את המאזניים שהוא מכשיר למדידת משקל בשם משקל. מאזני שקילה נקראים באנגלית: Weighing scales. באנגלית בריטית ואוסטרלית אומרים רק scales, בדרום אסיה אומרים: weighing machine ובאנגלית אמריקאית: scale.
scales – לחץ להשמעה
weighing machine – לחץ להשמעה
scale – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "משקל" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Weight – משקל > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
weight – מִשׁקָל, מִשׁקוֹלֶת, כּוֹבֶד, אֶבֶן, מַעֲמָסָה, נֵטֶל > לחץ להשמעה
weighing – שְׁקִילָה, מִשׁקָל, שִׁקוּל > לחץ להשמעה
importance – חֲשִׁיבוּת, מִשׁקָל, עֵרֶך, גְדוּלָה, שִׁעוּר קוֹמָה, מַמָשׁ > לחץ להשמעה
significance – מַשְׁמָעוּת, חֲשִׁיבוּת, מִשׁקָל, מַשׁמָע, שָׁמוּעַ, כַּוָנָה > לחץ להשמעה
value – עֵרֶך, שִׁוּוּי, תְמוּרָה, מְחִיר, תוֹעֶלֶת, דָמִים > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Weighing scale ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Weighing scale – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון דוט קום.לחץ למידע על Weighing scale – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Weighing scale – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Weighing scale – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Weighing scale – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Weighing scale – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Weighing scale – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Weighing scale – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Weighing scale – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Weighing scale – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).