איך אומרים משמש באנגלית וגם איך כותבים משמש

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים משמש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים משמש באנגלית וגם איך כותבים משמש


“משמש” כותבים באנגלית באופן הבא: Apricot.“משמש” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מִשמֵש הוא עץ נשיר נושא פרי, שמקורו בסין. גם פרי המשמש מכונה משמש ומקור השם Apricot משמש באנגלית הוא מהמילה – albaricoquero שהיא משמש בספרדית.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “משמש” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Apricot – משמש > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
attendant – מְטַפֵּל, שַׁמָשׁ, מְשָׁרֵת, מְלַוֶה, מְשַׁמֵשׁ > לחץ להשמעה
factotum – כֹּל יָכוֹל, מְשָׁרֵת, מְשַׁמֵשׁ > לחץ להשמעה
accessory – אֲבִיזָר, אַבְזָר, מְשַׁמֵשׁ > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Apricot ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Apricot – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון דוט קום.לחץ למידע על Apricot – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Apricot – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Apricot – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Apricot – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Apricot – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Apricot – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Apricot – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Apricot – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Apricot – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Apricot – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Apricot – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).