איך אומרים מרפסת באנגלית וגם איך כותבים מרפסת

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מרפסת באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מרפסת באנגלית וגם איך כותבים מרפסת


"מרפסת" כותבים באנגלית באופן הבא: Balcony ."מרפסת" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מרפסת הנקראת גם גזוזטרה, היא אלמנט בנוי הנפוץ במבנים רבים הבולט ממנו כלפי חוץ. המרפסת נתמכת על ידי עמודים מתחתיה או נתלית כזיז והיא תחומה בצידה החיצוני על ידי מעקה.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מרפסת" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Balcony – מרפסת > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
porch – מִרפֶּסֶת, אֶכסֶדרָה, חֲדַר כְּנִיסָה, אֵילָם, גְזוּזטְרָה, מִרפֶּסֶת כְּנִיסָה > לחץ להשמעה
balcony – מִרפֶּסֶת, גְזוּזטְרָה, דַקָה, יָצִיעַ > לחץ להשמעה
terrace – טֶרַסָה, מִרפֶּסֶת, מַדרֵגָה, אֶכסֶדרָה, מַדרֵגַת אַדֲמָה, שׁוּרַת בַּתִים > לחץ להשמעה
verandah – מִרפֶּסֶת, גְזוּזטְרָה > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Balcony ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Balcony – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון דוט קום.לחץ למידע על Balcony – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Balcony – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Balcony – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Balcony – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Balcony – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Balcony – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Balcony – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Balcony – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Balcony – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Balcony – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Balcony – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).