איך אומרים מרכאות באנגלית וגם איך כותבים מרכאות

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית מרכאות? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים “מרכאות” זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים מרכאות באנגלית וגם איך כותבים מרכאות


“מרכאות” כותבים באנגלית באופן הבא: Quotation marks .“מרכאות” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מרכאות‏ (“/”) הן סימני פיסוק המשמשים לסמן ציטוט, קטע דיבור או פסוקית בתוך טקסט כללי, או למטרות אחרות. מקור השם הוא באחד מטעמי המקרא האשכנזיים – “מרכא” בשל צורתו של טעם מקרא זה. יש מגוון של סימנים אחרים שנבחרו בשפות אחרות למילוי התפקיד שממלאות המרכאות בעברית.
במרכאות משתמשים במצבים הבאים: כציון לציטוט או דיבור ישיר, כהתייחסות למילה עצמה ולא למשמעותה, לציון מטאפורה, לציון סרקזם, שמות של ארגונים ועוד.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מרכאות” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Quotation marks – מרכאות > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
quotation marks – מֵרְכָאוֹת, גֵרשַׁיִם > לחץ להשמעה
inverted commas – מֵרְכָאוֹת, גֵרשַׁיִם > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Quotation marks ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Quotation marks – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון דוט קום.לחץ למידע על Quotation marks – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Quotation marks – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Quotation marks – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Quotation marks – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Quotation marks – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Quotation marks – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Quotation marks – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Quotation marks – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Quotation marks – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).