איך אומרים מקרן באנגלית וגם איך כותבים מקרן

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מקרן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מקרן באנגלית וגם איך כותבים מקרן


"מקרן" כותבים באנגלית באופן הבא: Projector ."מקרן" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מקרן באנגלית.מקרן הוא מכשיר המשמש להצגת של תכנים חזותיים על מסך הקרנה.
image projector – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מקרן" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Projector – מקרן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
projector – מַקרֵן, מָטוֹל, זַרקוֹר > לחץ להשמעה
radiator – רַדִיאָטוֹר, מַקרֵן, קוֹרֵן, מְקָרֵר > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Projector ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Projector – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון דוט קום.לחץ למידע על Projector – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Projector – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Projector – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Projector – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Projector – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Projector – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Projector – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Projector – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Projector – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Projector – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Projector – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).


מקרן אומרים projector באנגלית.אם אתה מעוניין לחפש מקרנים באתרי קניות באנגלית הנה קישורים לתוצאות החיפוש של מקרנים באתרי איביי ואמאזון.מקרנים באיביי – לחץ כאןמקרנים באמאזון – לחץ כאן.image