איך אומרים מלצר באנגלית וגם איך כותבים מלצר

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית מלצר? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים "מלצר" זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים מלצר באנגלית וגם איך כותבים מלצר


"מלצר" כותבים באנגלית באופן הבא: Waiter ."מלצר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מלצר הוא אדם שמקצועו הגשת מזון ומשקאות לסועדים במסעדה, בבית קפה, באירועים חברתיים או בכל מקום אחר.
מלצר באנגלית ניתן גם לומר באופן הבא: server או waitperson, כאשר מילה מתאימה רק לנשים היא: waitress. המילה waiter מתאימה לשני המינים.
server – לחץ להשמעה
waitperson – לחץ להשמעה
waitress – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מלצר" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Waiter – מלצר > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
waiter – מֶלְצַר, דַיָל > לחץ להשמעה
steward – מֶלְצַר, סוֹכֵן, סַדרָן, כַּלכָּל, דַיָל, מְנַהֵל מֶשֶׁק > לחץ להשמעה
butler – שַׂר הָמַשׁקִים, מֶלְצַר, מְשָׁרֵת רָאשִׁי > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Waiter ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Waiter – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון דוט קום.לחץ למידע על Waiter – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Waiter – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Waiter – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Waiter – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Waiter – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Waiter – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Waiter – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Waiter – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Waiter – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Waiter – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Waiter – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).