איך אומרים מלצרית באנגלית וגם איך כותבים מלצרית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים מלצרית באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים מלצרית באנגלית וגם איך כותבים מלצרית


"מלצרית" כותבים באנגלית באופן הבא: Waitress ."מלצרית" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מלצר הוא אדם שמקצועו הגשת מזון ומשקאות לסועדים במסעדה, בבית קפה, באירועים חברתיים או בכל מקום אחר.
מלצר באנגלית ניתן גם לומר באופן הבא: server או waitperson, כאשר מילה מתאימה רק לנשים היא: waitress. המילה waiter מתאימה לשני המינים.
server – לחץ להשמעה
waitperson – לחץ להשמעה
waitress – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מלצר" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Waiter – מלצר > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
waiter – מֶלְצַר, דַיָל > לחץ להשמעה
steward – מֶלְצַר, סוֹכֵן, סַדרָן, כַּלכָּל, דַיָל, מְנַהֵל מֶשֶׁק > לחץ להשמעה
butler – שַׂר הָמַשׁקִים, מֶלְצַר, מְשָׁרֵת רָאשִׁי > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Waitress ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Waitress – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון דוט קום.לחץ למידע על Waitress – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Waitress – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Waitress – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Waitress – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Waitress – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Waitress – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Waitress – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Waitress – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Waitress – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Waitress – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Waitress – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).