איך אומרים מכס באנגלית וגם איך כותבים מכס

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מכס באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מכס באנגלית וגם איך כותבים מכס


“מכס” כותבים באנגלית באופן הבא: Customs .“מכס” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מכס באנגלית.מכס הוא מס המוטל על יבוא או יצוא של סחורות.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מכס” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Customs – מכס > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
customs – מֶכֶס > לחץ להשמעה
duty – חוֹבָה, מַס, מֶכֶס, תַפְקִיד, מִשׁמֶרֶת, מְשִׁימָה > לחץ להשמעה
tribute – מִנחָה, הוֹקָרָה, מַס, מֶכֶס, שַׁי, מַשָׂא > לחץ להשמעה
levy – מַס, יְהָב, הֶטֵל, הַטָלַת מַס, מֶכֶס > לחץ להשמעה
toll – אַגרָה, מְחִיר, צִלצוּל, מַס מַעֲבָר, מַס דְרָכִים, קְצִיר דָמִים > לחץ להשמעה
scot – אַגרָה, מַס, מֶכֶס > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Customs ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Customs – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון דוט קום.לחץ למידע על Customs – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Customs – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Customs – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Customs – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Customs – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Customs – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Customs – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Customs – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Customs – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Customs – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Customs – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).