איך אומרים מייבש כביסה באנגלית וגם איך כותבים מייבש כביסה

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מייבש כביסה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מייבש כביסה באנגלית וגם איך כותבים מייבש כביסה


"מייבש כביסה" כותבים באנגלית באופן הבא: Clothes dryer."מייבש כביסה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מייבש כביסה באנגלית.מייבש כביסה הוא מכשיר שמטרתו לייבש בגדים, אריגים וכדומה, לאחר שיצאו רטובים ממכונת הכביסה. הייבוש נעשה בעזרת אוויר חם המוזרם על הבגדים. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: tumble dryer – לחץ כאן להשמעה.drying machine – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Clothes dryer ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Clothes dryer – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון דוט קום.לחץ למידע על Clothes dryer – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Clothes dryer – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Clothes dryer – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Clothes dryer – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Clothes dryer – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Clothes dryer – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).