איך אומרים מידענות באנגלית וגם איך כותבים מידענות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מידענות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מידענות באנגלית וגם איך כותבים מידענות


"מידענות" כותבים באנגלית באופן הבא: Informatics ."מידענות" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מֵידְעָנוּת היא עיסוק מקצועי, שעיקרו שימוש מושכל במידע, על סוגיו וייצוגיו השונים, לצורך השגת יעד מוגדר. תחום עיסוק זה כולל פעילות של איתור, עיבוד וניהול מידע באמצעות מחשבים ורשתות מחשבים ובעיקר רשת האינטרנט.
Information science – לחץ להשמעה
information studies – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מידענות" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Informatics – מידענות > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
expertise – מוּמחִיוּת, הִתמַחוּת, יֶדַע, יַדעָנוּת, אֶכְּסְפֶּרְטִיזָה > לחץ להשמעה
knowledgeability – יַדעָנוּת > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Informatics ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Informatics – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון דוט קום.לחץ למידע על Informatics – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Informatics – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Informatics – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Informatics – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Informatics – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Informatics – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Informatics – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Informatics – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Informatics – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Informatics – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Informatics – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).