איך אומרים מחברת באנגלית וגם איך כותבים מחברת

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מחברת באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מחברת באנגלית וגם איך כותבים מחברת


“מחברת” כותבים באנגלית באופן הבא: Notebook .“מחברת” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מחברת היא אוסף דפי נייר הכרוכים ביחד לצורך כתיבה בהם. המחברת משמשת בעיקר תלמידים בבית ספר, אך גם לצרכים משרדיים, וכותבים בה בכתב יד באמצעות מכשירי כתיבה.
מחברת נקראת באנגלית: notebook או notepad או writing pad או drawing pad או legal pad
notebook – לחץ להשמעה
notepad – לחץ להשמעה
writing pad – לחץ להשמעה
drawing pad – לחץ להשמעה
legal pad – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מחברת” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Notebook – מחברת > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
notebook – מַחבֶּרֶת, פִּנקָס, דַפדֶפֶת, חוֹבֶרֶת, סֵפֶר זִכרוֹנוֹת > לחץ להשמעה
copybook – מַחבֶּרֶת, דִפְתָר > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Notebook ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Notebook – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון דוט קום.לחץ למידע על Notebook – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Notebook – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Notebook – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Notebook – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Notebook – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Notebook – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Notebook – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Notebook – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Notebook – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Notebook – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Notebook – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).