איך אומרים מזרן באנגלית וגם איך כותבים מזרן

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מזרן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מזרן באנגלית וגם איך כותבים מזרן


"מזרן" כותבים באנגלית באופן הבא: Mattress ."מזרן" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מִזְרָן הנקרא גם בטעות מזרון הוא משטח רך, המשמש לשינה, מנוחה או ריפוד של משטחים קשים למטרות בטיחות ונוחות.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מזרן" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Mattress – מזרן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
mattress – מִזרָן, מִזרוֹן, מַצָע, יָצִיעַ > לחץ להשמעה
sleeping pad – מִזרָן > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Mattress ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Mattress – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון דוט קום.לחץ למידע על Mattress – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Mattress – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Mattress – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Mattress – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Mattress – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Mattress – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Mattress – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Mattress – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Mattress – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Mattress – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Mattress – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).