איך אומרים מזגן באנגלית וגם איך כותבים מזגן

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מזגן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מזגן באנגלית וגם איך כותבים מזגן


"מזגן" כותבים באנגלית באופן הבא: air conditioner ."מזגן" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מזגן אומרים באנגלית: Air conditioner. המונח: air conditioning באנגלית מתייחס למיזוג אוויר.
מיזוג אוויר היא מערכת שנועדה לשפר את הנוחות האקלימית של אלו המאכלסים חלל כלשהו או את תנאי הציוד שבאותו החלל.
המזגן עובד לפי עקרון פעולה של העברת חום באמצעות שינוי מצב צבירה של נוזל הקירור אשר מתעבה תחת לחץ גבוה בטמפרטורה גבוהה ומוסר חום לאוויר החיצוני. הוא מתאייד תחת לחץ נמוך בטמפרטורה נמוכה וגורע חום מהאוויר בחדר.
המזגן מכונה גם בשמות הבאים:
aircon – לחץ להשמעה
AC – לחץ להשמעה
A/C – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מזגן" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Air Conditioner – מזגן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה  air conditioner ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על air conditioner – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון דוט קום.לחץ למידע על air conditioner – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על air conditioner – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על air conditioner – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על air conditioner – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על air conditioner – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על air conditioner – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על air conditioner – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על air conditioner – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על air conditioner – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).