איך אומרים מדרגות באנגלית וגם איך כותבים מדרגות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מדרגות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מדרגות באנגלית וגם איך כותבים מדרגות


"מדרגות" כותבים באנגלית באופן הבא: Staircase ."מדרגות" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מדרגות באנגלית.מדרגות הגדרה: מדרגות הן אמצעי המעביר את המשתמש בהן ממפלס אחד למשנהו. מבנה המדרגות מחלק את הפרשי המפלסים לסדרה של מפלסים שההפרשים ביניהם קטנים יותר וזהים זה לזה, כך שהאדם המטפס בהן מחלק את מאמץ הטיפוס ממפלס למפלס לסדרת מאמצים קטנים יותר.
stairway – לחץ להשמעה
staircase – לחץ להשמעה
stairwell – לחץ להשמעה
flight of stairs – לחץ להשמעה
stairs – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מדרגות" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Staircase – מדרגות > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
staircase – מַדרֵגוֹת, גֶרֶם מַדרֵגוֹת, מַעֲרֶכֶת מַדרֵגוֹת > לחץ להשמעה
stile – מַדרֵגוֹת, אֶמצְעִי מַעֲבָר > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Staircase ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Staircase – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון דוט קום.לחץ למידע על Staircase – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Staircase – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Staircase – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Staircase – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Staircase – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Staircase – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Staircase – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Staircase – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Staircase – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Staircase – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Staircase – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).