איך אומרים מגשר באנגלית וגם איך כותבים מגשר

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מגשר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מגשר באנגלית וגם איך כותבים מגשר


"מגשר" כותבים באנגלית באופן הבא: mediator."מגשר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מגשר הוא אדם העוסק בפתרון סכסוכים בין פרטים בחברה בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין צדדים שמעורבים בסכסוך.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מגשר" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Jumper – מגשר > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה mediator ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על mediator – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון דוט קום.לחץ למידע על mediator – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על mediator – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על mediator – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על mediator – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על mediator – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על mediator – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על mediator – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על mediator – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על mediator – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על mediator – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על mediator – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).