איך אומרים מבצע עופרת יצוקה באנגלית וגם איך כותבים מבצע עופרת יצוקה

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית מבצע עופרת יצוקה? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים "מבצע עופרת יצוקה" זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים מבצע עופרת יצוקה באנגלית וגם איך כותבים מבצע עופרת יצוקה


"מבצע עופרת יצוקה" כותבים באנגלית באופן הבא: Operation Cast Lead."מבצע עופרת יצוקה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מבצע עופרת יצוקה היה מבצע צבאי ברצועת עזה בין 27 בדצמבר 2008 ל-18 בינואר 2009. המבצע החל בעקבות ירי טילים בלתי פוסק מהרצועה על אזרחים ויישובים במערב הנגב. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Operation Cast Lead ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון דוט קום.לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Operation Cast Lead – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Operation Cast Lead – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Operation Cast Lead – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Operation Cast Lead – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).