איך אומרים מבחן בגרות באנגלית וגם איך כותבים מבחן בגרות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מבחן בגרות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מבחן בגרות באנגלית וגם איך כותבים מבחן בגרות


"מבחן בגרות" כותבים באנגלית באופן הבא: Matriculation Examination."מבחן בגרות" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.בחינת בגרות היא בחינה חיצונית מטעם משרד החינוך של ישראל, שמיועדת בעיקרה להערכת ידיעותיהם של תלמידים אינטרניים, בוגרי בית ספר תיכון ונבחנים חיצוניים במקצועות לימוד שונים. תלמיד שעמד בהצלחה בתנאי הזכאות לבגרות מבחינת ציוניו בבחינות אלה מקבל תעודת בגרות.
כיצד אומרים מבחן בגרות באנגלית Matriculation Exam – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Matriculation Examination ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Matriculation Examination – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Matriculation Examination – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Matriculation Examination – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Matriculation Examination – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).