איך אומרים מאמן באנגלית וגם איך כותבים מאמן

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מאמן באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מאמן באנגלית וגם איך כותבים מאמן


"מאמן" כותבים באנגלית באופן הבא: Coach ."מאמן" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.באופן כללי, מאמן הוא אדם שמקצועו להכין אדם או קבוצת אנשים לתפקוד במצב עתידי מוגדר.
בספורט, מאמן הוא אדם המדריך ספורטאי או קבוצת ספורטאים, מייעץ להם ומנהל את פעולותיהם כאשר הם מתכוננים לתחרות ספורטיבית, ובזמן שהם משתתפים בה בפועל.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מאמן" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Coach – מאמן > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
Coach – מְאַמֵן, אוֹטוֹבּוּס, עֲגָלָה, קְרוֹן נוֹסעִים, מְחַנֵך, מוֹרֶה פְּרָטִי > לחץ להשמעה
Handler – מְאַמֵן, מְאַלֵף > לחץ להשמעה
Trainer – מְאַמֵן, מְאַלֵף, אוֹמֵן, חוֹנֵך > לחץ להשמעה
Instructor – מַדְרִיך, מְאַמֵן, מוֹרֶה > לחץ להשמעה
Driller – קַדָח, מְאַמֵן > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Coach ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Coach – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון דוט קום.לחץ למידע על Coach – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Coach – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Coach – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Coach – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Coach – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Coach – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Coach – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Coach – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Coach – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Coach – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Coach – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).