איך אומרים מאמי באנגלית וגם איך כותבים מאמי

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית מאמי? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים “מאמי” זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים מאמי באנגלית וגם איך כותבים מאמי


“מאמי” כותבים באנגלית באופן הבא: Darling.“מאמי” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מאמי פירוש: מאמי הוא ביטוי בסלנג המשמש ככינוי חיבה לבן־אדם, יכול להיות בן זוג, ידיד, ידידה או ילד, ילדה.
המילה המתאימה באנגלית תהיה כנראה Darling למרות שיש לא מעט כינויי חיבה נוספים בשפה האנגלית שיכולים להחליף את המילה מאמי.
מקור המילה מאמי איננו ברור יש הטוענים כי מקור המילה הוא במילה אמא כפי שילד נוהג לקרוא לאימו באנגלית: Mommy, Mummy ומשם המשמעות התגלגלה לפנייה לכל אדם.
יש הטוענים כי מקור המילה מאמי הוא בצרפתית משום שבצרפתית עתיקה נהוג לכנות בת זוג בשם Ma Mie, שהוא כנראה עיוות של Mon Amie, שפירושו חברתי – ובכך מבטא את יחסי הידידות בין בני הזוג.
ויש הטוענים כי מקור המילה הוא בפירוש המילולי של Ma Mie בצרפתית, שהינו “הלבן של הלחם שלי” (מיועד לנקבה). משם בהשאלה הפך לאהובתי או יקירתי.
להלן תרגום של המילה “מותק” המשמשת ככינוי חיבה באופן דומה למאמי.
Honey – מותק > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
Honey – דְבַשׁ, מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Darling – מוֹתֶק, יַקִיר, אָהוּב, חַבּוּבּ > לחץ להשמעה
Ducky – מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Sweetheart – מוֹתֶק, אֲהוּבָה, אָהוּב, אָחוֹת > לחץ להשמעה
Peach – אֲפַרסֵק, מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Sweetie – מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Sugar – סוּכָּר, מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Sweetness – מְתִיקוּת, מֶתֶק, עֲרֵבוּת, מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Pleasantness – נוֹעַם, נְעִימוּת, מְתִיקוּת, חֲבִיבוּת, עֲרֵבוּת, נִיחוּתָא > לחץ להשמעה
Duck – חָמוּד, מוֹתֶק, הִתחַמְקוּת, טְבִילָה, אֶפֶס נִקוּדוֹת, הִתכּוֹפְפוּת > לחץ להשמעה
Ducks – חָמוּד, מוֹתֶק > לחץ להשמעה
Tootsy – חַבּוּבּ, מוֹתֶק > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Darling ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Darling – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון דוט קום.לחץ למידע על Darling – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Darling – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Darling – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Darling – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Darling – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Darling – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Darling – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Darling – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Darling – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Darling – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Darling – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).