איך אומרים מאבחנת מחקר באנגלית וגם איך כותבים מאבחנת מחקר

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מאבחנת מחקר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים מאבחנת מחקר באנגלית וגם איך כותבים מאבחנת מחקר


"מאבחנת מחקר" כותבים באנגלית באופן הבא: Psychotechnical Diagnostician."מאבחנת מחקר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מאבחנת מחקר באנגלית.
מאבחנת מחקר נקראת גם מאבחנת פסיכוטכנית. העוסקות במקצוע זה בצבא הן בעיקר נשים שתפקידן לעסוק באבחון אישיותם של המיועדים לשירות בטחון וקביעת נתוני האיכות שלהם על ידי התהליכים שעוברים בצו הראשון כגון אימות נתונים, מבחנים פסיכוטכניים, ראיון אישי ועוד.
במסגרת התפקיד, המאבחנות הפסיכוטכניות אחראיות בין היתר על המיונים הראשונים לטייס, מיוני לוחמות לשירות קרבי, טיפול באוכלוסיות מיוחדות ועוד.
קבצי שמע: Psycho Technical Evaluator – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Psychotechnical Diagnostician ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Psychotechnical Diagnostician – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).