איך אומרים לקנות באנגלית וגם איך כותבים לקנות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לקנות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לקנות באנגלית וגם איך כותבים לקנות


"לקנות" כותבים באנגלית באופן הבא: To Buy."לקנות" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.לקנות פירוש: לקנות, לרכוש לשלם. לשלם בכסף תמורת סחורה או שירות.
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
buy – לִקְנוֹת > לחץ להשמעה
purchase – לִרְכּוֹשׁ, לִקְנוֹת > לחץ להשמעה
shop – לִקְנוֹת, לַעֲרוֹך קְנִיוֹת > לחץ להשמעה
acquire – לִרְכּוֹשׁ, לְהַשִׂיג, לְקַבֵּל, לִקְנוֹת, לְסַגֵל, לַעֲצוֹם > לחץ להשמעה
possess – לְהַחזִיק, לָרֶשֶׁת, לִקְנוֹת, לִנְחוֹל, לִהיוֹת לוֹ, לְקַבֵּל בִּירוּשָׁה > לחץ להשמעה
own – לְהַחזִיק, לִקְנוֹת, לִהיוֹת בַּעַל-, לִהיוֹת בַּעַל לְ- > לחץ להשמעה
book – לְהַזמִין, לְשַׁריֵן, לִקְנוֹת, לִרְשׁוֹם > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה To Buy ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על To Buy – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון דוט קום.לחץ למידע על To Buy – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על To Buy – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על To Buy – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על To Buy – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על To Buy – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על To Buy – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על To Buy – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על To Buy – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על To Buy – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על To Buy – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על To Buy – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).