איך אומרים לצחוק באנגלית וגם איך כותבים לצחוק

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לצחוק באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לצחוק באנגלית וגם איך כותבים לצחוק


“לצחוק” כותבים באנגלית באופן הבא: To Laugh.“לצחוק” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים לצחוק באנגלית.להלן רשימת מילים עם המשמעות של לצחוק באנגלית:
Titter לצחוק צחוק שקט, עצור, עצבני
Cackle לצחוק מכל הלב
Damn צחוק חד ומהיר
Giggle – לעזאזל, לך לעזאזל – מילת גנאי שגורה המבטאת כעס ותסכול.
את הביטוי לך לעזאזל מייחסים לביאליק שהעליב אדם בשם אהרון נחמני ואמר לו לך לעזאזל, זה תבע את ביאליק למשפט על עלבון אך נאלץ למשוך את תביעתו וזאת משום שהפירוש המדוייק של המילה לעזאזל הוא שם הר במדבר, לא רחוק מירושלים במדבר יהודה.
Giggle צחוק עם עצירות נשימה חטופות.

 מצא מה פירוש המילה To Laugh ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על To Laugh – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון דוט קום.לחץ למידע על To Laugh – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על To Laugh – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על To Laugh – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על To Laugh – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על To Laugh – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על To Laugh – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על To Laugh – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על To Laugh – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על To Laugh – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).