איך אומרים לעגל פינות אנגלית וגם איך כותבים לעגל פינות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לעגל פינות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לעגל פינות אנגלית וגם איך כותבים לעגל פינות


"לעגל פינות" כותבים באנגלית באופן הבא: Cut corners."לעגל פינות" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים לעגל פינות באנגלית.לעגל פינות פירוש: לבצע עבודה באופן לא מושלם תוך כדי קיצורי דרך הפוגמים באיכות העבודה. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה ללעגל פינות באנגלית skimp – ראה קישור להשמעה.take short cuts – לחץ ושמע כיצד אומרים לעגל פינות באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Cut corners ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Cut corners – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון דוט קום.לחץ למידע על Cut corners – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Cut corners – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Cut corners – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Cut corners – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Cut corners – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Cut corners – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Cut corners – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Cut corners – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Cut corners – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).