איך אומרים ליחה באנגלית וגם איך כותבים ליחה

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ליחה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים ליחה באנגלית וגם איך כותבים ליחה


"ליחה" כותבים באנגלית באופן הבא: Mucus."ליחה" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.ליחה המכונה גם כיח, היא רוק המעורבב עם הריר המופרש על ידי מערכת הנשימה, המגיע אל הפה בדרך של שיעול.
ליחה מכונה באנגלית: Phlegm. המילה Mucus מתאימה יותר במשמעות של ריר. ריר הוא נוזל צמיגי המופרש ע"י הגוף למטרות סיכוך והגנה.
המילה ליחה מתאימה יותר במצבים של מחלה.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "ליחה" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Mucus – ליחה > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Mucus ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Mucus – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון דוט קום.לחץ למידע על Mucus – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Mucus – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Mucus – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Mucus – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Mucus – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Mucus – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Mucus – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Mucus – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Mucus – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Mucus – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Mucus – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).