איך אומרים לזרום באנגלית וגם איך כותבים לזרום

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לזרום באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לזרום באנגלית וגם איך כותבים לזרום


"לזרום" כותבים באנגלית באופן הבא: easy going."לזרום" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.לזרום במשמעות של הנחל זורם: To Flow
לזרום בקטע המיני אז מתאים לומר באנגלית: put out. משפט לדוגמה: "She is supposed to put out" היא "זורמת" מבחינה מינית
אם הכוונה למישהי שמתנהגת באופן חופשי ומשוחרר מעכבות אז המילה המתאימה באנגלית היא: easy going
משפט לדוגמה עם easy going : Hi, i`m fairly easygoing and takes life as it comes.
קישורי השמעה ללזרום באנגלית put out – ראה קישור להשמעה.To flow – לחץ ושמע כיצד אומרים לזרום באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה easy going ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על easy going – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון דוט קום.לחץ למידע על easy going – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על easy going – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על easy going – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על easy going – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על easy going – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על easy going – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על easy going – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על easy going – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על easy going – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על easy going – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על easy going – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).