איך אומרים לדובב באנגלית וגם איך כותבים לדובב

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לדובב באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לדובב באנגלית וגם איך כותבים לדובב


"לדובב" כותבים באנגלית באופן הבא: Elicit."לדובב" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אם הכוונה בטעות למילה לדבב, תרגום פס קול משפה לשפה – to dub
אדם המגלם את קולו של שחקן בסרט מדובב נקרא – dubber
דיבוב של סרטים נקרא – Dubbing
elicit – לדובב, לגרום לאדם לדבר. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Elicit ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Elicit – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון דוט קום.לחץ למידע על Elicit – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Elicit – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Elicit – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Elicit – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Elicit – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Elicit – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Elicit – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Elicit – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Elicit – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Elicit – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Elicit – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).