איך אומרים לגמגם באנגלית וגם איך כותבים לגמגם

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לגמגם באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לגמגם באנגלית וגם איך כותבים לגמגם


“לגמגם” כותבים באנגלית באופן הבא: To Stutter.“לגמגם” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.גמגום הוא הפרעת דיבור הפוגעת בשטף הדיבור בדרכים שונות. למשל: חזרתיות בלתי רצונית, הארכת צלילים, הברות או מילים והיתקעויות בדיבור. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע To stammer – לחץ ושמע כיצד אומרים לגמגם באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה To Stutter ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על To Stutter – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון דוט קום.לחץ למידע על To Stutter – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על To Stutter – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על To Stutter – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על To Stutter – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על To Stutter – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על To Stutter – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על To Stutter – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על To Stutter – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על To Stutter – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).